Przez cały wrzesień będzie trwała promocja Infonet Polska. Oferta adresowana jest zarówno do obecnych, jak również przyszłych klientów.
Promocja dotyczy przede wszystkim usługi IP VPN Secure, realizowanej w oparciu o prywatną sieć Infonetu, z możliwością różnicowania klas usług, wykorzystujących protokół MPLS (Multi Protocol Label Switching). Oferta obejmuje także dedykowany dostęp do Internetu (Dedicated Internet Access) pozwalający klientowi na korzystanie z usług jednego dostawcy w każdym miejscu na świecie przy jednoczesnym zapewnieniu jednakowej jakości. Warto również skorzystać z oferty promocyjnej na usługi GFR (Global Frame Relay) oraz ATM ( w krajach, w których usługa ta jest dostępna).
Dla nowych klientów, którzy do końca września 2004 roku wykupią jedną z usług objętych promocją, opłata za port przy usłudze połączeń zagranicznych z krajami: Austria, Luksemburg, Irlandia, Tajwan, Grecja, Izrael, Polska, Węgry, Filipiny, Dania, Norwegia, Brazylia wyniesie 50% obecnej opłaty miesięcznej przez cały okres trwania umowy.
Klientom, którzy mają już podpisaną umowę z którymkolwiek z reprezentantów Infonet na świecie, proponujemy zwiększenie obecnie wykorzystywanej przepływności portu dostępowego (upgrade portu) 50% taniej – zachęca do skorzystania z promocji Agnieszka Korbel-Korcz, Country Manager Infonetu w Polsce.
W celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie Infonetu i szczegółach promocji prosimy o kontakt mailowy: promocja@infonet.pl lub telefoniczny: (22) 52 31 321 lub 52 31 239, 52 31 249.
___________________________________
Infonet (ISC – Infonet Services Corporation) jest międzynarodowym operatorem transmisji danych. Zapewnia dostęp do sieci w 182 krajach świata, posiada własną sieć globalną. NASK jest jedyną firmą w Polsce oferującą dostęp do światowej sieci Infonet.
|