Nawigacja

Topnews

Menu kategorii

Konferencje

Konferencje NASK

NASK jest organizatorem cyklicznych konferencji, seminariów, szkoleń i eksperckich spotkań poświęconych tematyce działalności instytutu.
  • Konferencja SECURE

To wydarzenie, które ma swoje stałe miejsce w kalendarzu najważniejszych imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego. Konferencja odbywa się zawsze w październiku danego roku, a od pierwszej edycji w 1996 r. jej organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny. SECURE 2019 odbędzie się w terminie 22-23 października w Warszawie w Airport Hotel Okęcie przy ul. 17 Stycznia 24. 

www.secure.edu.pl 

  • Kongres Edukacyjny NASK

Kongres jest odpowiedzią na potrzeby szkoły w XXI wieku. Chcemy inspirować, zarażać pasją, pokazywać możliwości nowoczesnych technologii w procesie kształcenia. 
Biorą w nim udział przedstawiciele środowiska edukacyjnego: dyrektorzy szkół, nauczyciele, pedagodzy. Kongres NASK "OSE - świat możliwości" odbędzie się 7 czerwca 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik.

https://kongres.nask.pl/

  • Konferencja "Sztuczna inteligencja - szanse i wyzwania"

Podczas konferencji dyskutować będziemy na temat wdrażania sztucznej inteligencji (AI), najnowszych badaniach oraz rozwiązaniach. Wydarzenie będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń między nauką a biznesem w zakresie AI. 

https://aiconference.nask.pl/

do góry