Nawigacja

Topnews

ESA – technologia i edukacja razem w walce ze smogiem

Ponad 300 szkół ze stacjami pomiarowymi, przeszło trzy tysiące przeszkolonych nauczycieli i niemal 51 tysięcy uczniów objętych edukacją – to najkrótsze podsumowanie dotychczasowych efektów projektu Edukacyjnej Sieci Antysmogowej (ESA).

dowiedz się więcej

e-Polak potrafi! – rusza kampania Ministerstwa Cyfryzacji i NASK

Spoty telewizyjne, działania w prasie i internecie – to tylko niektóre działania, jakie zaplanowaliśmy w ramach naszej kampanii „e-Polak potrafi!”. Startujemy!

dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo użytkowników OSE jako wyzwanie dla uczestników Hackathonu 590

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE), której operatorem jest Państwowy Instytut Badawczy NASK, już niedługo zapewni dostęp do szybkiego i bezpiecznego internetu każdej polskiej szkole. Młodzi programiści, uczestnicy Hackathonu na Kongresie 590 mają szansę w ramach wyzwania NASK zaproponować rozwiązania, które pozwolą wykorzystać usługi bezpieczeństwa także na smartfonach uczniów szkół podłączonych do OSE.

dowiedz się więcej

NASK uruchamia postępowanie na mobilne pracownie dla szkół

NASK rozpoczyna postępowanie na dostawę wyposażenia mobilnych pracowni komputerowych, które szkoły wygrały w konkursie #OSEWyzwanie. Każdy zestaw składa się z 16 laptopów. Nagrody będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/20.

dowiedz się więcej

Instytut NASK wśród sygnatariuszy deklaracji na temat bezpieczeństwa dzieci w internecie

„Deklarację współpracy na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie” z inicjatywy ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego podpisali we wtorek w Warszawie przedstawiciele instytucji państwowych, operatorów telekomunikacyjnych, dostawców treści, portali internetowych i mediów. Państwowy Instytut Badawczy NASK jest jednym z jej sygnatariuszy.

dowiedz się więcej

Menu kategorii

Ogłoszenia

Projekt wspierający przygotowanie projektu pozakonkursowego w działaniu 2.2 POPC pn. EZD RP

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy realizuje: "Projekt wspierający przygotowanie projektu pozakonkursowego w działaniu 2.2 POPC pn. EZD RP – elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 II Oś Priorytetowa "E-administracja i otwarty rząd", działanie nr 2.2 "Cyfryzacja procesów back-office w administracji rządowej".

Celem projektu jest wsparcie procesu przygotowania do realizacji projektu pozakonkursowego pn. "EZD RP – elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej", który jest projektem o strategicznym znaczeniu dla informatyzacji państwa oraz realizacji celów II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
 

Okres rzeczowej realizacji projektu: od 01.01.2018 r. do 31.07.2018 r.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

 

  • Całkowita wartość projektu:                                  1 119 023,18 zł
  • Kwota wydatków kwalifikowanych:                    1 074 711,99 zł
  • Dofinansowanie projektu UE:                                   909 528,75 zł
  • Dofinansowanie z budżetu państwa:                     165 183,24 zł

Informacje na temat Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa dostępne są na stronie: www.polskacyfrowa.gov.pl.

 

do góry