Nawigacja

Topnews

Rusza wielki konkurs #OSEWyzwanie!

Już od 19 sierpnia będzie można zarejestrować się i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest blisko 800 mobilnych pracowni multimedialnych dla szkół.

dowiedz się więcej

Nie zagub dziecka w sieci

dowiedz się więcej

Czy wiesz z kim Twoje dziecko spędza wakacje?

Wakacje na półmetku. Nasze dzieci są na obozach harcerskich, miejskich półkoloniach, spędzają beztroski czas u dziadków lub siedzą w domu i czekają na nasz powrót z pracy. Są zaopiekowane, bezpieczne, wiemy co i gdzie robią. Czy na pewno?

dowiedz się więcej

Polskie Forum Zarządzania Internetem 2019

Chcesz wiedzieć, kto rządzi polskim internetem? Co nowego dzieje się w sieci? Jak odnaleźć się w cyfrowym świecie oraz czy należy bać się sztucznej inteligencji? Jeśli są to tematy, którymi się interesujesz lub zagadnienia, które wykorzystujesz w swojej pracy – odwiedź Polskie Forum Zarządzania Internetem, które odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w Warszawie.

dowiedz się więcej

EuroMath – komputery przychodzą niewidomym uczniom z pomocą w nauce matematyki

Nauka matematyki dla osób z niepełnosprawnością wzroku stanowi duże wyzwanie. Naukowcy w ramach projektu EuroMath pracują nad bezpłatną aplikacją internetową, w której zintegrowane będą w jedną całość narzędzia, dostępne dla uczniów niewidomych i słabowidzących, w tym edytory formuł i grafiki, ułatwiające pracę nad treściami matematycznymi.

dowiedz się więcej

Menu kategorii

Ogłoszenia

Projekt wspierający przygotowanie projektu pozakonkursowego w działaniu 2.2 POPC pn. EZD RP

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy realizuje: "Projekt wspierający przygotowanie projektu pozakonkursowego w działaniu 2.2 POPC pn. EZD RP – elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 II Oś Priorytetowa "E-administracja i otwarty rząd", działanie nr 2.2 "Cyfryzacja procesów back-office w administracji rządowej".

Celem projektu jest wsparcie procesu przygotowania do realizacji projektu pozakonkursowego pn. "EZD RP – elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej", który jest projektem o strategicznym znaczeniu dla informatyzacji państwa oraz realizacji celów II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
 

Okres rzeczowej realizacji projektu: od 01.01.2018 r. do 31.07.2018 r.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

 

  • Całkowita wartość projektu:                                  1 119 023,18 zł
  • Kwota wydatków kwalifikowanych:                    1 074 711,99 zł
  • Dofinansowanie projektu UE:                                   909 528,75 zł
  • Dofinansowanie z budżetu państwa:                     165 183,24 zł

Informacje na temat Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa dostępne są na stronie: www.polskacyfrowa.gov.pl.

 

do góry