Nawigacja

Topnews

Menu kategorii

Wydarzenia 2017

NASK wyróżniony na gali “Orłów Wprost"

Państwowy Instytut Badawczy NASK został wyróżniony podczas gali “Orłów Wprost". Na uroczystości w Warszawie wyróżnienie odebrał Dyrektor instytutu Wojciech Kamieniecki.

- To nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski - podkreśla przyznający nagrodę tygodnik "Wprost".

Podczas gali "Orłów Wprost", która odbyła się 29 czerwca, uhonorowano mazowieckie przedsiębiorstwa z największym średnim zyskiem netto oraz największym przeciętnym procentowym wzrostem zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.

Ponadto wyróżnienia w ramach “Orłów” otrzymują liderzy biznesu, którzy mogą pochwalić się zasługami na rzecz swojej małej ojczyzny, a także samorządowcy, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i służą lokalnym społecznościom oraz osobowości regionu, postaci, które są jego ambasadorami, a swoimi osiągnięciami wykraczają poza jego granice.

W tegorocznej edycji nagród na Mazowszu specjalne wyróżnienia otrzymały również: aktorka Ewa Błaszczyk, założycielka fundacji “Akogo?” i twórczyni kliniki rehabilitacyjnej dla dzieci w śpiączce Budzik oraz piosenkarka Maryla Rodowicz. 

do góry