Nawigacja

Topnews

Menu kategorii

Wydarzenia 2017

Banki przyszłości na konferencji w Katowicach – NASK partnerem Impact Fintech’17

Bankowość i finanse to jedna z najbardziej innowacyjnych branż gospodarki. Ostatnie lata działalności banków obfitowały w inwestycje w nowe rozwiązania informatyczne.

W naturalny sposób wraz z rozwojem tej sfery pojawiają się nowe wyzwania. Zagrożenia internetowe mutują, a przestępcy próbują skorzystać z tempa rozwoju technologii. W następstwie tej sytuacji powstają kolejne wyzwania technologiczne i prawne, również w wymiarze międzynarodowym.

Jednocześnie postęp technologiczny generuje szanse na nowe usługi i formuły działania.

Poszukując optymalnej drogi w zmieniającej się rzeczywistości eksperci bankowi i finansowi dzielą się wiedzą i doświadczeniami w trakcie kongresu Impact Fintech, odbywającej się w dniach 6-7 grudnia w Katowicach. Partnerem konferencji jest NASK PIB.

Wydarzenie jest poświęcone przyszłości usług finansowych w obliczu już obserwowanych i prognozowanych zmian. Uczestnikami są eksperci z urzędów państwowych różnych krajów, przedstawiciele międzynarodowych instytucji państwowych oraz globalnych i lokalnych firm, działających w branży. Ponadto w trakcie kongresu prezentują się obiecujące start-upy, pracujące nad nowymi rozwiązaniami w dziedzinie fintech.

Przedstawiciel NASK Robert Poznański wystąpi w roli panelisty w debacie zatytułowanej „Construction of the Electronic Identification Node(s)”.

Więcej informacji: http://impactfintech17.com/pl/start/

do góry