Nawigacja

Topnews

Menu kategorii

Wydarzenia 2018

NASK uhonorowany nagrodą Diamenty Top Industry

NASK został wyróżniony tytułem „Partner przemysłowy roku” w tegorocznej edycji nagród Diamenty Top Industry. Są to nagrody towarzyszące cyklicznej konferencji, poświęconej najnowszym rozwiązaniom w przemyśle – Top Industry Summit. Nagrodę w imieniu instytutu odebrał Juliusz Brzostek Dyrektor Pionu Centrum Cyberbezpieczeństwa NASK.

„Diamenty Top Industry” mają na celu uhonorowanie tych spółek i przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny wyróżnili się na polskiej scenie przemysłowej. Ideą Diamentów jest promowanie najnowszych i innowacyjnych technologii poprzez nagrodzenie reprezentantów biznesu wdrażających nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej. Nagrody są przyznawane w 10 kategoriach, m.in. „Inwestycja roku” lub „Globalna marka roku”. NASK został wyróżniony w kategorii „Partner przemysłowy roku”.

Nagrody towarzyszą dorocznej konferencji Top Industry Summit, która odbywa się od 2012 r. i zyskała status jednego z najbardziej prestiżowych szczytów branży przemysłowej w regionie, gdzie przedstawiciele świata biznesu i nauki debatują nad przyszłością sektora.

Konferencję organizuje Executive Club, który jest organizacją biznesową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

 

 

do góry