Nawigacja

Topnews

13. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” 17 i 18 września w Warszawie

Świat, w którym dorastają dzieci i młodzież zmienia się szybko, a cyfrowe technologie są ich codziennością. Według raportu EU Kids Online 2018 aż 82,5 proc. osób w wieku od 9 do 17 lat łączy się z siecią codziennie. O tym, co zrobić, by przebywanie online było dla nich bezpieczne i przynosiło korzyści, będą rozmawiać uczestnicy dwudniowej konferencji, organizowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz NASK – Państwowy Instytut Badawczy, która rozpoczyna się 17 września w Warszawie.

dowiedz się więcej

Premiera raportu „Zjawisko dezinformacji w dobie rewolucji cyfrowej”

Wpływ dezinformacji na państwo, politykę, społeczeństwo i biznes – to główny temat przygotowanego w NASK PIB raportu „Zjawisko dezinformacji w dobie rewolucji cyfrowej”. Premiera dokumentu odbędzie się 24 września w godz. 11.00-13.00 w NASK PIB przy ul. Kolskiej 12.

dowiedz się więcej

Sztuczna inteligencja w oczach Polaków – raport z badań społecznych

Poprawy komfortu życia i większego bezpieczeństwa – spodziewają się internauci w związku z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Jednocześnie wielu z nich obawia się, że technologia odbierze ludziom pracę – wynika z raportu na temat postrzegania sztucznej inteligencji przez internautów, przygotowanego przez NASK.

dowiedz się więcej

Eksperci NASK na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Sztuczna inteligencja, rozwój mobilnej transmisji danych 5G, unijna współpraca na rzecz bezpieczeństwa sieci i ich użytkowników, wyzwania związane z dezinformacją i manipulacją w mediach cyfrowych – to tylko niektóre tematy prelekcji, spotkań debat eksperckich, w których będą brali udział przedstawiciele Państwowego Instytutu Badawczego NASK i spółki NASK SA w trakcie XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju.

dowiedz się więcej

Dołącz do grona ekspertów współpracujących z ENISA

NASK buduje listę ekspertów, przedstawicieli Polski, którzy będą wspierali Agencję UE ds. Cyberbezpieczeństwa w przygotowywaniu rekomendacji z zakresu cyberbezpieczeństwa.

dowiedz się więcej

Menu kategorii

Wydarzenia 2018

Dzień Otwarty Rejestru domeny .pl

Rejestr domeny .pl zaprasza na kolejną edycję Dnia Otwartego dla potencjalnych Partnerów NASK, który odbędzie się w siedzibie NASK 29 listopada 2018 r.

Wydarzenie skierowane jest do firm, które chciałyby rozszerzyć swoją działalność o rejestrację nazw w domenie .pl. Współpraca z NASK w ramach Programu Partnerskiego DNS daje komfort samodzielnego, niezależnego zarządzania domenami swoich klientów oraz tworzenia indywidualnej, konkurencyjnej oferty.

Wśród zagadnień poruszanych w trakcie spotkania znajdą się:

  • Prezentacja Programu Partnerskiego DNS
  • Marketing Rejestru domeny .pl i sposoby oferowania domen internetowych
  • Usługi Rejestru domeny .pl zwiększające bezpieczeństwo korzystania z Internetu

Udział w Dniu Otwartym Rejestru domeny .pl jest możliwy po wcześniejszej rejestracji. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy Państwa do zgłaszania swojego udziału już dziś. Link do rejestracji znajdą Państwo tutaj 

do góry