Nawigacja

Topnews

Menu kategorii

Wydarzenia 2018

Spotkanie Partnerów NASK współpracujących z rejestrem domeny .pl

W dniu 21 listopada 2018 r. rejestr domeny .pl miał przyjemność spotkać się z rejestratorami współpracującymi z NASK w ramach Programu Partnerskiego NASK. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

W programie spotkania znalazła się m.in. prezentacja działań marketingowych rejestru domeny .pl i premiera najnowszej animacji „Jak zarejestrować domenę internetową?”. Wystąpienia i rozmowy z Partnerami dotyczyły także planów na 2019 r., w tym rozwojowi usług rejestru domeny .pl.

Gościem specjalnym był dr hab. Marcin Napiórkowski z Uniwersytetu Warszawskiego, który w prezentacji „Informacyjne supermutanty" opowiedział uczestnikom spotkania o zjawisku fake newsów.

Spotkanie, jak co roku, było doskonałą okazją dla NAS(K) do rozmowy z Partnerami oraz wymiany doświadczeń dotyczących rynku domenowego. Wydarzenie zbiegło się w czasie z publikacją najnowszego raportu kwartalnego Q32018, wydawanego przez rejestr domeny .pl, do którego lektury serdecznie zachęcamy.

  • Rejestr domeny .pl - spotkanie w ramach Programu Partnerskiego NASK
do góry