Nawigacja

Topnews

Menu kategorii

Wydarzenia 2018

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś - Forum Zarządzania Internetem 2018

Reforma prawa autorskiego, sztuczna inteligencja, przejrzystość algorytmów oraz rola platform internetowych w zarządzaniu treścią to tylko niektóre tematy FORUM ZARZĄDZANIA INTERNETEM 2018, które staruje 13 grudnia w Centrum Nauki Kopernik. Oprócz tego inne sesje, które gwarantują ciekawe i niestereotypowe rozmowy o kompetencjach cyfrowych, blockchainie i podatku cyfrowym.

To już trzecia edycja konferencji oraz kontynuacja corocznych warsztatów, które organizowane są pod hasłem „Sprawdź, kto rządzi Internetem” od 2014 r. Wzorem lat ubiegłych będzie to wielostronna i otwarta debata o najważniejszych wyzwaniach i szansach, jakie niesie ze sobą rozwój i upowszechnianie się internetu.

Wstęp na Forum jest bezpłatny. Do udziału, zadawania pytań i zabierania głosu w dyskusji zaproszeni są wszyscy, którzy interesują się Internetem w ujęciu technicznym, społecznym, ekonomicznym czy prawnym.

 Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś.

Program Forum współtworzony jest przez wszystkie środowiska: administrację, biznes, organizacje pozarządowe i techniczne oraz świat nauki. Sesje konferencyjne przygotowywane są przez samych interesariuszy na zaproponowane przez nich tematy. Zgodnie z podstawową zasadą zarządzania Internetem dyskusja w trakcie Forum będzie prawdziwie wielostronna, angażująca wszystkich zainteresowanych zarówno na widowni jak i po stronie przemawiających.

Informacje na temat Forum Zarządzania Internetem dostępne są na stronie https://igf.nask.pl.

Forum Zarządzania Internetem jest organizowane przez IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju i jest częścią szerszej inicjatywy ONZ (więcej informacji na ten temat znajdziesz na tej stronie).

do góry