Nawigacja

Topnews

Menu kategorii

Wydarzenia 2019

Najnowocześniejsze metody uwierzytelniania na konferencji CommonSign 2019 w NASK

Uwierzytelnianie w internecie to nie tylko login i hasło. O nowych trendach w elektronicznym poświadczaniu tożsamości będą rozmawiać 29 października uczestnicy 9. edycji eksperckiej konferencji CommonSign 2019.
Prelegenci przedstawią m.in. najnowsze trendy w rozwoju eID i usługach zaufania, np. videoonboarding do usług zaufania, e-delivery i inne, w tym innowacje, zwiększające dostępność usług e-ID dla osób z niepełnosprawnościami. Przedmiotem obrad będzie też analiza istniejących rozwiązań w usługach komercyjnych i obywatelskich i próba odpowiedzi na wyzwania, związane m.in. z bezpieczeństwem danych w ochronie zdrowia.
 
Konferencji patronują: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii,  Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Finansów, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji,  Izba Gospodarki Elektronicznej, Polski Komitet Normalizacyjny.
 
IX Konferencja CommonSign 2019 odbędzie się w siedzibie NASK przy ul. Kolskiej 12. Szczegółowy program konferencji  oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: www.commonsign.eu
Uczestnikom, którzy podadzą hasło „NASK” w formularzu zgłoszenia, przysługuje rabat wysokości 20%.
do góry