Specjalista/Starszy specjalista w CERT Polska

Miejsce pracy: Warszawa;

Kluczowe zadania na tym stanowisku to:

  • analiza realnych i współczesnych zagrożeń, w tym ataków sieciowych, podatności, botnetów i innego szkodliwego oprogramowania,
  • opracowywanie nowych metod monitorowania oraz zwalczania zagrożeń i zabezpieczania systemów,
  • przygotowywanie artykułów technicznych i prezentacji.

  • jesteś ambitny/-a,
  • chcesz związać swoją przyszłość z bezpieczeństwem IT,
  • potrafisz myśleć nieschematycznie i szukać nowych rozwiązań,
  • zależy Ci na stałym podnoszeniu swoich kompetencji,
  • masz ciekawe pomysły na poprawę bezpieczeństwa i szukasz miejsca do ich realizacji,
  • etyka hakerska nie jest dla Ciebie przypadkowym zlepkiem słów.

Dodatkowym atutem będzie jedna lub więcej z poniższych:

  • dobra znajomość środowiska GNU/Linux,
  • znajomość języka programowania Python,
  • doświadczenie w analizie wstecznej oprogramowania,
  • praktyczna umiejętność analizy ruchu sieciowego,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji WWW,
  • umiejętność analizy dużych ilości danych,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami służącymi do testów bezpieczeństwa i przełamywania zabezpieczeń,
  • praktyczna znajomość metod uczenia maszynowego.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w towarzystwie otwartych i chętnych do dzielenia się wiedzą współpracowników,
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w kraju i zagranicą oraz projektach z renomowanymi partnerami,
  • praktyczne wyzwania w zasięgu możliwości,
  • poczucie realnego wpływu na bezpieczeństwo IT w Polsce,
  • elastyczne godziny pracy (minimum ½ etatu)
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, nauka języków obcych,
  • atrakcyjny system premiowy.