Senior Developer .NET/C#

Miejsce pracy: Białystok; EIOP.NC#/0520

Nasz zespół w NASK:

Jesteśmy dużym zespołem programistycznym. Budujemy zaawansowane systemy dla administracji państwowej. Opieramy się na najnowszych technologiach i trendach: Cloud Native, Continous Integration & Delivery - to u nas nie tylko hasła.
EZD RP – elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej – to bardzo ważny, strategiczny projekt. Dołącz do naszego zespołu!

Zakres zadań:

  • tworzenie zaawansowanych rozwiązań wymagających doświadczenia i kompetencji,
  • udział w tworzeniu architektury systemu i wyboru stosowanego stosu technologicznego,
  • ewaluacja i testowanie nowych narzędzi i rozwiązań,
  • wspieranie i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu oprogramowania lub udziału w dużych projektach informatycznych,
  • biegłej znajomości C#, w szczególności ASP.NET Web API,
  • doświadczenia w programowaniu wg podejścia TDD, Clean Code,
  • praktycznej znajomości systemów kontroli wersji,
  • znajomości obiektowych technik programowania i wzorców projektowych,
  • wiedzy na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz sposobów eliminowania podatności,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej,
  • praktycznej znajomości zasad pracy w zespołach wg. metodyk zwinnych (SCRUM),
  • umiejętności testowania wytworzonego kodu i aplikacji,
  • dokumentowania tworzonego kodu oraz wykorzystywania dobrych praktyk programistycznych,
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole,
  • sumienności, dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych SQL,
  • praktyczna znajomość: HTML5, CSS,
  • gotowość do pracy w wymiarze pełnego etatu,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Docker/Kubenters lub TeamCity,
  • wykształcenie informatyczne.