React Front-end Developer

Miejsce pracy: Warszawa; Nr ref.: IOPFE/0620

Nasz zespół w NASK:

Jesteśmy zespołem programistycznym, realizującym unikalne w skali kraju rozwiązania w zakresie dokumentów mobilnych, edukacji, obszaru bezpieczeństwa, domen internetowych, administracji publicznej, czy działalności naukowej. Aktualnie prowadzimy prace m.in. w projektach: mDokumenty, Ogólnopolska Sieć Edukacyjna, Edukacyjna Sieć Antysmogowa, Narodowa Platforma Cyberbezpieczeństwa, czy Krajowy Rejestr Domen.

Stos technologicznym, w którym, w zależności od projektu, realizowane są zadania w naszym obszarze to Java SE/EE, Spring, SpringBoot, ReactJS, Angular 2+. Rozwijamy aplikacje zarówno monolityczne, jak i w architekturze mikroserwisowej, wykorzystując zarówno relacyjne, jak i nierelacyjne bazy danych.

Zadania:

Implementowanie nowych funkcjonalności, naprawa wykrytych błędów, udział w tworzeniu architektury oprogramowania, tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych, przegląd kodu, udział w spotkaniach projektowych, tworzenie dokumentacji technicznej.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomości ReactJS (ES6 lub/i TS);

  • znajomości podstawowych technologii Web, np. HTTP, Web Services, REST;

  • umiejętność testowania oraz dokumentowania tworzonego kodu;

  • znajomości dobrych praktyk programistycznych;

  • gotowości do pracy w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę;

  • znajomości języka angielskiego;

  • umiejętności komunikacyjnych, solidności i zaangażowania;

Dodatkowym atutem będzie:

  • praktyczna znajomość Java SE lub Java EE lub Spring;

  • znajomość SQL oraz umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych;

  • znajomość serwerów aplikacyjnych;

  • umiejętność pracy z systemem Linux;

  • znajomość GIT oraz CI/CD.