Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Warszawa; Nr ref.: KP/0620

Nasz zespół w NASK:

Jesteśmy zespołem skupiającym Kierowników Projektów dedykowanych do zarządzania projektami w NASK-PIB. Kierujemy bardzo ciekawymi i różnorodnymi projektami (budżety od kilkuset tysięcy do kilku milionów PLN). Wykorzystujemy opracowaną w oparciu o PRINCE2 własną metodykę zarządzania projektami.

Zadania:

  • planowanie i kierowanie realizacją projektów;

  • zarządzanie projektem zgodnie z zakresem, harmonogramem i przeznaczonym budżetem;

  • koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu projektowego;

  • zarządzanie ryzykiem projektowym oraz zmianami do planu bazowego projektu;

  • współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi;

  • tworzenie dokumentacji analityczno-projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości;

  • cykliczne raportowanie statusu prowadzonych projektów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;

  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego, w tym w roli kierownika projektów;

  • praktycznej znajomości metodyk prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym (np. PRINCE2, PMP, Agile);

  • umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu projektowego;

  • znajomości języka angielskiego;

  • umiejętności analitycznego myślenia oraz wysokiej komunikatywności;

  • kompetencji przywódczych;

  • umiejętności pracy pod presją czasu;

  • samodzielności, terminowości, rzetelności oraz wysokiej kultury osobistej;

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych realizowanych dla sektora publicznego;

  • wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych;

  • doświadczenie w stosowaniu Prawa Zamówień Publicznych,

  • znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania, w tym zagadnień związanych z analizą wymagań;

  • posiadanie Poświadczenia Bezpieczeństwa;

  • znajomość platformy Atlassian i MS Project.