STARSZY SPECJALISTA JIRA

Miejsce pracy: Warszawa;

Zakres obowiązków:

  • analizowanie problemów dotyczących funkcjonowania systemów Jira / Insight oraz plugin'ów/skryptów/integracji w ramach tych systemów,

  • analizowanie i definiowanie nowych rozwiązań technicznych w zakresie systemów Jira / Insight,

  • współpraca w zakresie testowania i wdrażania przygotowanych modyfikacji,

  • opracowywanie i wdrażanie workflow z wykorzystaniem języka skryptowego,

  • nadzór nad integracją systemów Jira / Insight z systemami OSS / BSS,

  • nadzór nad migracją procesów i danych w ramach wdrażania nowych rozwiązań w systemach Jira / Insight,

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych na zakup systemów i rozwiązań IT

  • współpraca z dostawcami w zakresie budowy i integracji dostarczanych systemów,

  • uzgadnianie dokumentacji powykonawczej i eksploatacyjnej, aktualizacja informacji w systemach informatycznych, przekazywanie do eksploatacji.

Wymagania:

  • dobra znajomość platformy Jira / Confluence oraz rozszerzeń (obowiązkowo Insight, Scriptrunner),

  • podstawowa znajomość składni języka SQL,

  • umiejętność modelowania procesów biznesowych w Jira z wykorzystaniem workflow,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • samodzielność w realizacji zadań i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość SDK Atlassian oraz REST API,

  • znajomość składni IQL.