Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa

Systemy, usługi i specjalistyczne rozwiązania technologiczne w dziedzinie cyberbezpieczeństwa są tematem eksperckiej konferencji, odbywającej się 30 maja w Warszawie. Uczestnikami będą analitycy, twórcy oprogramowania i inni eksperci, reprezentujący przede wszystkim izraelskie firmy z branży cyberbezpieczeństwa. Partnerem konferencji jest NASK PIB.

Wydarzenie będzie skierowane do przedstawicieli służb wymiaru sprawiedliwości i poświęcone w szczególności bezpieczeństwu infrastruktury krytycznej. Do Polski przyjedzie 17 firm izraelskich z sektora Cyber i Homeland Security, które przedstawią swoje rozwiązania, odbędzie się także panel poświęcony współpracy firm polskich i izraelskich w zakresie cyberbezpieczeństwa.  

Konferencję pod nazwą HLS&CYBER ISRAEL TECHNOLOGY DAY organizują: ambasada Izraela w Polsce, Ministerstwo Gospodarki i Przemysłu Izraela, Izraelski Instytut Eksportu oraz Israel Cyber Alliance. Partnerem wydarzenia jest NASK Państwowy Instytut Badawczy. Honorowym patronatem objęło je Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.