Złap szansę na staż! – rusza projekt „Bank Staży”

Szukasz możliwości stażu i rozwoju zawodowego? A może Twoja organizacja poszukujeambitnych i chętnych do pracy osób? Wystartował właśnie wspólny projekt NASK i Centrum GovTech w KPRM – Bank Staży.

 

Uczestnicy projektu mają szansę odbyć trzymiesięczny, płatny staż, podczas którego będą rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje w obszarach związanych z:

  • technologią,
  • analizą danych,
  • komunikacją i promocją,
  • zarządzaniem projektami.

Na chętnych czeka 30 płatnych staży.

Organizacjom, które chciałyby wziąć udział w finansowanym projekcie, daje on możliwość wyszkolenia i zatrudnienia młodych i zmotywowanych osób.

 

 

Twórcom Banku Staży zależy na umożliwieniu młodym osobom rozwoju kompetencji, zdobycia doświadczenia, budowania kariery na trudnym rynku pracy oraz na poprawie ich sytuacji zawodowej.

Ważne daty - etapy projektu

Projekt podzielony jest na 4 etapy. W pierwszym z nich zbierane są zgłoszenia organizacji, które zainteresowane są przyjęciem stażysty do pracy w jednym ze wspomnianych obszarów, chcąc skorzystać z wiedzy i zaangażowania ambitnych osób.

Wesprzyj młodych, wesprzyj siebie!
Zgłoś swoją organizację na stronie: www.gov.pl/bank-stazy/dla-organizacji  

7 lutego rozpocznie się etap drugi – rejestracja Kandydatów, który potrwa do 18 lutego. Jeśli masz między 18 a 26 lat, nie jesteś zatrudniony/a na podstawie umowy o pracę i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe podczas płatnego stażu w obszarach takich jak technologia, analiza danych, komunikacja i promocja czy zarządzanie projektami, złap szansę na staż i zarejestruj się na stronie: www.gov.pl/bank-stazy/dla-kandydatow   

Kolejny etap zaplanowany na okres od 21 do 28 lutego związany będzie z rekrutacją. To wtedy przeprowadzane będą rozmowy z Kandydatami i finalizowane umowy. Realizacja 3-miesięcznych staży będzie ostatnim etapem i wystartuje w marcu!

Dołącz do projektu Banku Staży - zyskaj stażystę lub zdobądź płatny staż!
Szczegółowe informacje o projekcie, jego etapach i możliwości zgłoszenia znaleźć można na stronie: www.gov.pl/bank-stazy