Subskrybuj Biuletyn NASK na LinkedIn

Rozpoczynamy publikację cotygodniowego Biuletynu NASK, poświęconego najnowszym zagadnieniom z zakresu cyberbezpieczeństwa i dezinformacji. Warto go zasubskrybować na platformie społecznościowej LinkedIn!

Biuletyn NASK, którego publikację rozpoczynamy właśnie dziś, to wydawany raz w tygodniu zestaw najnowszych informacji z zakresu cyberbezpieczeństwa i dezinformacji. Opisuje on cyberzagrożenia rejestrowane przez zespół CSIRT NASK oraz trendy w obszarze dezinformacji, wykrywane przez Dział Przeciwdziałania Dezinformacji.

Wybrane zagadnienia, które znajdą się w każdym cotygodniowym biuletynie, bazują na dwóch profesjonalnych raportach przygotowywanych co tydzień w NASK i poświęconych cyberbezpieczeństwu (CSIRT NASK) oraz dezinformacji (Dział Przeciwdziałania Dezinformacji).

Biuletyn kierowany jest do wszystkich użytkowników platformy LinkedIn, ale przede wszystkich do przedstawicieli środowisk MŚP, którzy chcą zadbać o cyberbezpieczeństwo swoich firm oraz pasjonatów nowych technologii. Zależy nam również na tym, aby dotrzeć do osób, które pracują w szeroko rozumianej branży IT i chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie przeciwdziałania i zwalczania cyberzagrożeń.

Zasubskrybuj wiedzę i bezpieczeństwo

Dlaczego warto zapisać się na regularne otrzymywanie Biuletynu NASK?

1. Zyska na tym Twoje bezpieczeństwo cyfrowe – dzięki informacjom o najnowszych cyberzagrożeniach łatwiej je rozpoznasz i nie dasz się oszukać przestępcom.

2. Zyska na tym Twoja wiedza o rzeczywistości – nie będziesz ulegać kampaniom dezinformacyjnym pojawiającym się w sieci internetowej.

3. Dowiesz się, czym żyje NASK – w kolejnych edycjach biuletynu znajdziesz aktualne informacje o najważniejszych wydarzeniach NASK, naszych kampaniach edukacyjnych, nowych technologiach i innych inicjatywach związanych z rozwojem cyberprzestrzeni.

Zasubskrybuj już dziś!

BIULETYN NASK