Zapraszamy na SECURE Early Bird 2020

We wtorek 16 czerwca o godzinie 10 wystartuje 3. edycja konferencji SECURE Early Bird. Tym razem spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej, ale zarówno ciekawe tematy, ekspercka wiedza, jak i darmowy udział w konferencji, pozostają bez zmian.

Podczas tegorocznego spotkania SECURE Early Bird, które jest otwarciem sezonu w cyberbezpieczeństwie, nasi eksperci omówią konkretne problemy i zaproponują ich techniczne rozwiązania.

Kogo zobaczymy wśród prelegentów? Spotkanie otworzy wystąpienie Pawła Srokosza z CERT Polska na temat: „Skrypty z Kartonu, czyli jak połączyliśmy systemy analizujące malware w spójny pipeline”
Następnie wystąpi dr inż.hab. Michał Karpowicz z prezentacją pt. „FLDX: autonomiczna ochrona przepustowości sieci w dobie epidemii”. Kolejnym prelegentem będzie Łukasz Siewierski z Google z wykładem pt. „Zen – złożony system złośliwych aplikacji na platformę Android”. Spotkanie zakończy ok. godziny 13.30 prezentacja Jarosława Jedynaka z CERT Polska na temat: „Jak zbierać złe dane w dobrym celu”.

Więcej informacji dotyczących agendy znajdą Państwo na stronie: http://eb.secure.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy tematami poruszanymi podczas konferencji zajmują się w swojej codziennej pracy. Zaproście też swoich znajomych i współpracowników!